THE BOSCH BUZDOLABı AYARLARı DIARIES

The bosch buzdolabı ayarları Diaries

The bosch buzdolabı ayarları Diaries

Blog Article

Bosch marka buzdolabımızın haftalardır alarmı çaldığı için defalarca Bosch çağrı merkezini aradık ve soğukluk ayarlarını değiştirmemiz tavsiye edildiği için böyle yaptık.

2020 yılında Bursa Fms Bulvarı bayiinden almış olduğun kgn86ai42n product buzdolabım üst bölgesi soğutmamaya başladı ve servis hizmeti aldık.

Vacation modu'nu  devreden çıkarmak için buzdolabının ekranında bulunan MODE tuşuna yoksa SETUP tuşuna basarak ayarı ECO moduna getirin. Onaylamak için dereceleri ayarladığınız + tuşuna basın. Onayı kaldırmak için - tuşuna basın.

Bosch buzdolabı hata kodları ve sembolleri buzdolabının herhangi bir arıza vermesi durumunda ekranda belirir. Bosch buzdolabı arıza işaretleri yanında göstergeler yanıp sönebilir ve sinyal vermeye başlayabilir.

Sonrasında alt kısım karlanıyor. Bu durumu farkettiğimizde buzdolabının fişini çekiyoruz 2 gün sonra buz tamamen eridiğinden emin olduktan sonra tekrar çalıştırıyoruz. Fakat bunu four. Kez yapıyoruz yani her elektrik gidip geldiğinde

Sümeyye1 yıl önce Arçelik buzdolabim var dondurucu kısmı alt bölümde soğutma da üst bölüm yani ters dolaptan dondurma kısmında bir sorun yok ama sogutma kısmında sorun var hic sogutmuyo su koyuyorum hic sogutmuyor neden olabilir acaba bi bilgi vermisiniz

Bazı buzdolabı modellerinde soğutucu kısmındaki kapağı açtığınızda yan veya arka tarafında dijital bir ekran ve ayar yapabilmeniz için düğmeler bulunmaktadır. Düğmelere basarak ortala ayarı olan +four dereceye Arçelik buzdolabınızın ayarını yapabilirisiniz.

Selahattin Ersöz10 ay önce Arçelik derindonducu buzdolabım soğutucu bölümüne konulan yiyecekler buz tutuyor resmen donuyor kapı lastiği yeni değişti karşı duvardada kalın buz tabakası oluşur.

Buzdolabınızın iç sıcaklığı aynı zamanda bulunduğunuz ortamın sıcaklığına, kapağın hangi sıklıkla açıldığına ve buzdolabının içinde saklanan gıdaların miktarlarına göre de değişiklik göstermekte.

Bildirim X mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Sanırım elektrik gelip gitmeleri sık yaşandığında en çOkay etkilenen evlerimizdeki elektronik cihaz buzdolabı oluyor. Örneğin sadece buzdolabı için elektrik gidip tekrar elektrik geldiğinde buzdolabına hemen elektrik vermeyecek yada Manuel olarak bizim elektrik verebileceğimiz prize yada sigortaya takabileceğimiz bir adaptörcihaz var mıdır?

Geçen kurban bayramında etler bozulduğunda hatayı buzdolabında değil kendimde sanıyordum ama şimdi anladım ki kaliteli diye fahiş fiy...

Bu çerezler ilgi alanlarınıza daha uygun reklamlar sağlamak için kullanılır. Genellikle websiteye sahip olan kurumun izniyle reklam ağları tarafından yerleştirilirler. Web-site ziyaretinizi hatırlar ve bu bilgi diğer organizasyonlarla paylaşılır.

Bosch Ev Aletleri Yetkili Servisleri orijinal yedek parça ve onarım servisleri sağlayarak uzun bir ürün bosch buzdolabı ayarları yaşamı için en iyi koşulları sağlar.

Buzdolabı soğukluk değerleri ne anlama geliyor aşağıdaki videom aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Report this page